Garanti ve İade Koşulları

https://www.cutycandies.com/ üzerinden satın almış olduğunuz her ürün 2(iki) yıl üretici firma garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde sözleşme bildiriminizi yazılı olarak (yazılı, faks, e-posta gibi) sebep göstermeksizin iptal edebilirsiniz. Akit ortağın (bireysel veya ısmarlama) belirtilmesinden sonra üretilen malların tesliminde iptal hakkı yoktur. Bu anlamda ısmarlama ürünler, çevrimiçi konfigüratör kullanımıyla belirlenmiş tüm ürünlerdir. Bu bilgi yazılı olarak alındığında, ancak mal alıcıya ulaşmadan önce (benzer malların sürekli olarak teslim edildiği, daha sonra teslimatın ilk bölümünü almadan önce değil) ve herhangi bir durumda önce Türk Medeni Kanununa (EGBGB) Bölüm 246 Bölüm 2 Madde 1 Bölüm 2 ve 312 Bölüm 1 Bölüm 1 Türk Medeni Kanunu (BGB) uyarınca yükümlülüklerimiz ile birlikte bilgi yükümlülüklerimiz gözlenmiştir Madde 246 Bölüm 3 ile birlikte Türk Medeni Kanununa Giriş Kanunu (EGBGB). İptal tarihine uymak için, malların iptali veya iade edilmesinin zamanında gönderilmesi yeterlidir.

İade/İptal Rutin

Sözleşmeyi/Satışı iptal etmek istiyorsanız, lütfen canlı web sitesini veya sohbeti kullanarak bizimle iletişime geçin veya bize bir e-posta gönderin: info@cutycandies.com İptal işleminize izin verilir ve onaylanırsa satış sonrası ekibimiz 24 saat içinde size geri dönecektir. Bu adım, izinsiz iptal / iade masraflarından kaçınmak için gereklidir.

İade/İptalin Sonuçları

Etkili bir iade/iptal durumunda, karşılıklı olarak alınan hizmetler iade edilir ve ilgili haklardan (örneğin faiz) vazgeçilir. Alınan hizmetler veya faydalar (örneğin, kullanım ve zevk) için bize kısmen veya tamamen geri ödeme yapamıyorsanız veya bunları yalnızca kötü bir durumda iade edemezseniz, bize kaybedilmiş değer için tazminat sağlamanız gerekir. Ürünün bozulması ve elde edilen kazançlar için, tazminat ödemeniz yalnızca faydaların veya bozulmanın, özelliklerin ve işlevlerin incelenmesinin ötesinde ürünün kullanımından kaynaklanması durumunda ödenmesi gerekecektir.

“Özellikleri ve işlevleri inceleyerek”, bir perakende mağazasında belirli ürünleri mümkün olduğu kadar geleneksel bir şekilde test etmek ve denemek istiyoruz. Paket gönderimi ile gönderilebilecek malların riski size aittir. İade nakliye masraflarını ödemeniz gerekir. Koli sevkiyatı için uygun olmayan eşyalar, masrafları adresinize alınır. Ödemenin iadesi yükümlülükleri, 30 gün içerisinde yerine getirilmelidir. Sizin için geçen süre, bizim için makbuz üzerine, iptal veya mal iadesi beyannamesi ibrazı ile başlar.

İptal Hakkı Dışında Bulma Talimatı

İptal hakkı, müşterinin özelliklerine göre yapılan veya Müşterinin bireysel gereksinimlerine (özel) özel olarak hazırlanmış malların teslimatı veya ses ve video kayıtlarının veya yazılımın teslimatı için verilen şartlar için geçerli değildir.

İade Talimatları

Bu bölümde belirtilen hükümler (“İadelere İlişkin Talimatlar”), yukarıdaki iptal etme hakkının etkin bir şekilde uygulanması için ön şart değildir. İade gönderiminden önce, Müşterilerin iade gönderisini bildirmek için info@cutycandies.com  (müşteri hizmetleri) ile irtibata geçmeleri rica olunur. Bu şekilde, iadenizi onaylamamıza ve ürünleri olabildiğince hızlı bir şekilde sınıflandırmamıza olanak sağlayacaksınız. Müşterilerden malları, satılmış ve izlenebilir ve sigortalı bir parsel içinde Satıcıya iade etmeleri ve sevkiyat makbuzlarını saklamaları istenir. Ticari faturanın gönderim paketinin dışında erişilebilir ve görünür olması gerekir. Buna ek olarak, lütfen ticari faturayı Avrupa Birliğine gümrükten gevşetmek için “gönderene iade” olarak işaretleyin (yalnızca Avrupa Birliği dışındaki iadeler için). Ticari faturayı bulamıyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. Yanlış iadeler için başvuruda bulunacak masrafların müşteri tarafından ödenmesi gerekir.

Müşterilerden, ürünün zarar görmesini veya kirlenmesini önlemeleri istenir. Mümkünse, tüm aksesuarlarla birlikte mallar orijinal ambalajında ​​Satıcıya geri gönderilmelidir. Alıcının artık orijinal ambalajı bulunmuyorsa, nakliye hasarına karşı yeterli koruma sağlamak ve hatalı ambalajlama sonucu ortaya çıkan hasardan dolayı tazminat taleplerinden kaçınmak için başka uygun ambalajlar kullanılmalıdır.